Menu

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Gebze motor kurye Ekspres Kurye Hizmeti

Ekspres kurye hizmeti, gönderilerinizin yakın bölgelerde maksimum 45 dakika ila 1,5 saatte, uzak bölgelerde ise 1,5 ila 2,5 saatte teslimatın yapıldığı hizmet türüdür. Ekspres kurye hizmeti fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Acil ve hızlı şekilde teslim edilmesi gereken gönderileriniz için express kurye hizmetimiz sizin için en doğru tercihtir.

Gönderiniz var fakat zamanınız çok kısıtlı ve teslimatın mutlaka yapılması ve yetiştirilmesi gerekiyor ise o zaman bizi arayın ve ekpres kurye isteyin.

Gebze motor kurye Arabalı Gönderi Hizmeti

Arabalı Kurye hizmeti ile moto kurye ekiplerinin taşımasının mümkün olmadığı büyüklükte koli veya paketler için uygun araçlarla gerçekleştirilen kurye hizmetidir. Arabalı kurye hizmetimiz sayesinde, firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri eşya, ürün gibi gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilmektedir.

Gebze motor kurye Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo hizmeti, gönderilerinizin bir havalimanından başka bir havalimanına en hızlı ve en güvenli şekilde taşınmasıdır. Şehir dışına acil kargogönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Moto kuryemiz adresinizden gönderinizi alarak ilgili yerdeki uçağa teslim etmektedir. Gönderilen yerde kuryemiz gelen uçak kargo gönderinizi uçaktan teslim alarak belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmektedir.

Uçak kargo ile gönderilerinizin daha hızlı teslim edilebilmesi için gönderiniz hazır olmadan 1-2 saat önce çağrı merkezimizi arayarak kurye çağırısında bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Uçak kargo hizmetimiz ile, Türkiye’nin pek çok noktasına, aynı gün içerisinde evrak ve paket sevkiyatınızı gerçekleştirebilir, gönderilerinizi ulaşması gereken adrese en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Uçak kargo hizmetimiz ile yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi güvenle gönderebilirsiniz.