Menu

Gebze Moto Kurye

Özellikle son yıllarda giderek artmakta olan Gebze motorlu kurye hizmetleri, en çok tercih edilmekte olan hizmetler arasında yer almaktadır. Çeşitli nedenler ile gönderilmesi gerekmekte olan ürün ve malzemelerin trafik yoğunluğu nedeni ile zamanında ulaştırılması bazı durumlar için mümkün olmayabilmektedir.Bu durumlarda motorlu kuryeler siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Trafik sorununa bulaşmadan hızlıca teslimatlarınızı yerine yetiştirir ve size zamanınızı geri kazandırır.Hizmetlerimizde acil kurye seçeneğine de yer vererek, en kısa sürede iletilmesi gereken ürün ya da malzemelerin teslim edilmesi avantajını sunmaktayız.

Zamanınızın boşa gitmesini engellemek ve yapmakta olduğunuz işlerinizi belirli zaman aralıkları içerisinde gerçekleştirmek adına birçok insan acil kurye hizmetinden yararlanmaktadır.

Ürün getirip götürme işlemlerine kurye adı verilmektedir. Kurye işlemini yapmakta olan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında işlemlerinizi en kısa zamanda acil olarak motorlu kurye ekibiyle beraber yapan firmalar tercih edilmektedir.

Tam güvenlilir hizmet

Gebze Motorlu Kurye bünyesinde barındırdığı eğitimli ve uzman kadrosu ile motorlu kurye ve dağıtım hizmetlerini yüksek kaliteli düşüncesiyle birleştirerek hızlı, güvenli, doğru ürün taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.​

Tam yıldızlı teslimat

Firmamız her alanda sizlere en uygun hizmeti sunmaktadır.Bünyemizde barındırdığımız kurye arkadaşlarımız , özel kurye araçlarımız ile en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Gebze’ de biz

Gebze kocaeli’ne baglı ve istanbul iline yakınlıgı ile gelişime el verişli, özellikle sanayii ve tubitak(mam) burada oluşuyla beraber türkiye ekonomi ve kalkınmasında çok önemli bir yere sahiptir.Biz de bu ilçenin işleyişinde aktif bir rol oynamak istiyoruz.

Vip Kurye

VİP Kurye Hizmeti, Gebze’de bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken gönderilerin taşınması işini bölgelere göre 45-75 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Sizlere uygun fiyatlar

Sizlere uygun hizmet şekillerimizle istediginiz fiyata göre hizmet görebiliyorsunuz.Normal kurye fiyatı , Vip Kurye fiyatı , Gece Kurye fiyatı gibi fiyatlandırmalarla sizlere en uygun fiyatlı hizmet seçeneğini seçebilirsiniz.

Tam müşteri desteği

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli prensiptir.Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz ve sizin desteklerinizle sizlere daha uygun hizmetler vermek istiyoruz.

Arabalı kurye ekibimiz

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı ebat ve hacimdeki gönderiler araçlar ile motosikletli kurye hizmeti sürelerinde taşınmaktadır.

Motorlu Kurye ekibimiz

Motorlu Kurye siz değerli müşterilerimize sunulan en uygun fiyatlı ve isteğinize göre hızlı teslimat yapabilen bir hizmet çeşididir.